novinka
doprava zdarma
predlžená záruka + darček
Skladom 1 ks
Zľava 20%

Specialized Allez - S

Modelový rok
2022
Vel'kosť kolies
28
Farba
Satin Black/Cast Battleship/Carbon
Určené pre
Unisex
Kód tovaru
sp.94622-7052
Základná cena1099,00 €
Cena879,00 €

AK NÁJDETE NA WEBE NA DANÝ MODEL NIŽŠIU CENU NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ!

Každý bicykel je cez e-shop dodávaný kompletne skontrolovaný a nastavený v kartóne. Stačí namontovať pedále, nasadiť volant a predné koleso. Do pár minút hotové.
specialized

Jednoduchý nákup na splátky Quatro

Quatro

Jednoduchý nákup na splátky Home Credit
iplatba- splátková kalkulačka

Facebook
Karty jsou příliš často rozdány tak, aby splňovaly kritéria vstupu na trh silničních kol v základní úrovni, ale Allez předefinuje, co to znamená být „vstupní základní úrovní“. Allez se zaměřuje na hmotnost, rafinovanost a spolehlivost jako nic jiného ve své třídě, je první, kdo tyto technologie zpřístupňuje všem. Ať už se právě chystáte na jízdu na kole, dojíždění na kole nebo hledáte nové kolo, Allez je stejně výkonný jako je univerzální. Pro tuto konstrukci je tento Allez vybaven spolehlivým řazením Shimano Claris, odolnými hliníkovými koly Axis Sport, novým super pohodlným sedlem Body Geometry Bridge a pneumatikami Roadsport s dobrou ochranou proti defektu. Když šplháte na kopec, jistě oceníte, že máte lehké kolo, ale také jeho nízkou hmotnost oceníte, když ho vynášíte do 5.patra, na to vše jsme mysleli při konstrukci rámu. S předělaným rámem z E5 slitiny je Allez hmotnostně v popředí v této třídě. Důvodem pro redukci hmotnosti jsou agresivně zeslabené stěny trubek, které ale zůstavají pevné a v porovnání s modely předchozí generace šetříme 450g. Silniční kola v základní cenové hladině mají často vidlici z hliníku nebo z levného karbonu a tím rapidně snižují kvalitu jízdy. Ale s naší FACT karbonovou vidlicí je Allez výborně ovladatelný, jízda je hladká a současně šetříme na hmotnosti, díky tomu se budete při jízdě vznášet a řezat zatáčky jak lyžař slalomové branky. Geometrii pro kolo Allez jsme vyvinuli s využitím naší rozsáhlé databáze Retül fit. To znamenalo vytvořit geometrii, která pokryje širokou škálu pozic, a zároveň poskytne výkonné ovládání, které byste očekávali od svého prvního kola. Tento Allez také obsahuje integrované mounty na nosič a blatník, takže můžete ulehčit zádům a přesunout batoh na lehký nosič. Takže Vaše dobré silniční kolo můžete snadno změnit na kolo pro dojíždění do práce.
Vel'kosť rámu
S / 52
Špecifikácia sa môže zmeniť bez udania dôvodu.
RÁMSpecialized E5 Premium Aluminum, fully manipulated tubing w/ SmoothWelds, 1-1/8"- 1-3/8" tapered head tube, internal cable routing, threaded BB, 130mm spacing
VIDLICESpecialized FACT carbon, 1-1/8" to 1-3/8" taper, fender eyelets
PREDNÉ KOLESOAxis Sport
ZADNÉ KOLESOAxis Sport
PREDNÝ PLÁŠŤRoadSport, 700x26mm
ZADNÝ PLÁŠŤRoadSport, 700x26mm
KĽUKYShimano Claris R200
PREVODNÍK50/34T
STREDShimano
RADENIEShimano Claris 2000, 8-speed
PREŠMYKAČShimano Claris, clamp-on
PREHADZOVAČShimano Claris, 8-speed
KAZETASunRace, 8-speed, 11-32t
REŤAZKMC X8 w/ Missing Link™, 8-speed
PREDNÁ BRZDATektro, alloy, dual-pivot
ZADNÝ BRZDATektro, alloy, dual-pivot
RIADIDLÁSpecialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm, 31.8mm clamp
OMOTÁVKYSpecialized S-Wrap
PREDSTAVECSpecialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
SEDLOBody Geometry Bridge Saddle, steel rails
SEDLOVKAAlloy, 2-bolt Clamp, 12mm offset, 27.2mm, anti-corrosion hardware
OBJÍMKABolt-type, 31.8mm
DUŠEPresta, 40mm valve

Špecifikácia sa môže zmeniť bez udania dôvodu.Uvádzané veľkosti sú nami odporúčané. Jedná sa o orientačné hodnoty, keďže Specialized, CTM aj GHOST majú každá značka špecifickú geometriu rámov. Tak isto záleží aj na veľkosti kolies bicykla, preto v prípade pochybností, ktorú veľkosť zvoliť, neváhajte použiť náš online chat alebo nás kontaktujte na infolinke Tel:+421 911 752 476.


Detské bicykle

koleso vek výška
12 2-4r do 110 cm
16 4-5r 110- 120 cm
20 5-8r 120-135 cm
24 8-11r 135-145 cm


Pre dospelých: veľ. kolies 26, 28, 27,5 a 29

veľkosť výška
XXS do 155 cm
XS do 163 cm
S do 170 cm
M do 178 cm
L do 185 cm
XL do 193 cm
XXL nad 193 cm

Záruka Specialized:

V Specialized sa riadime heslom "The Rider is the Boss." Našou prioritou je poskytovať jazdcom/zákazníkom Specialized technicky najvyspelejšie cyklistické vybavenie na svete a za svojimi produktmi si stojíme. Z toho dôvodu Vám, jazdcom Specialized, predstavujeme jednu z najviac pre-zákaznícky orientovaných záručných politík v cyklistickom priemysle. Zjednodušene:

Za našimi rámami si stojíme – vždy. To znamená doživotnú záruku na rám pre pôvodného majiteľa na výrobné a materiálové vady pre VŠETKY rámy modelov kolies Specialized. Pri celoodpružených rámoch platí doživotná záruka aj pre celý rám, vrátane zadnej stavby. Doživotná záruka je tu myslená v zmysle životnosti rámu, nie života majiteľa bicykla.

Rovnako ako rámy Specialized, sú zapletené kolesá Roval kryté doživotnou zárukou. Pre aktiváciu doživotnej záruky je potrebné Váš bicykel registrovať online do 90 dní od nákupu na webe Specialized.com

Ostatné produkty Specialized (spolu s lakom a obtlačky pod lakom) sú kryté 2-ročnou zárukou. Turbo batérie sú kryté zárukou na 2 roky, alebo 300 nabíjacích cyklov podľa toho, čo nastane prvé.

Ak ste druhý, alebo ďalší majiteľ produktu Specialized alebo Roval máte 2-ročnú záruku od pôvodného dátumu nákupu prvým majiteľom.

 

Záruka GHOST:

https://www.ghost-bikes.sk/registration

Díky registrací jízdního kola získáš prodlouženou záruku na rám, a to 3 roky u karbonových rámů nebo 5 let pro hliníkové rámy. K tomu navíc budeš mezi prvními informován o novinkách a aktualitách.

 

Záruka CTM:

https://www.ctm.sk/zaruka

5-ROČNÁ ZÁRUKA

Po uplynutí zákonnej 24 mesačnej záruky Vám poskytujeme predĺženie záruky na rám o ďalších 36 mesiacov. Predĺženú záruku si uplatníte registráciou prostredníctvom formulára na tejto stránke. Číslo rámu, ktoré je potrebné vypísať, nájdete v záručnom liste, prípadne vyrazené na spodnej strane stredovej trubky bicykla.

POZOR: Pre uplatnenie predĺženej záruky je dôležité predložiť doklad o kúpe a záručný list! Uschovajte si pokladničný doklad k Vášmu bicyklu CTM.

Predajňa Levice

Vojenská 2, 934 01 Levice
036 / 6314 312
0911 / 752 476
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pon. - Pia.: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 12:00

Platby