Skladom 1 ks
Zľava 21%

Phenom Pro Elaston Black - 143mm

Modelový rok
2019
2019
x
143mm
y
Black
Black
Kód tovaru
spd.27219-2103
Základná cena239,90 €
Cena189,90 €
Každý bicykel je cez e-shop dodávaný kompletne skontrolovaný a nastavený v kartóne. Stačí namontovať pedále, nasadiť volant a predné koleso. Do pár minút hotové.
specialized

Jednoduchý nákup na splátky - viac info

Facebook

Phenom Pro je sedlo pro horská kola, které bylo vyrobeno s naší konstrukcí Adaptive Edge, která umožňuje, aby jeho hrana podpírala vaše tělo tak, jako by sedlo bylo vyrobené na zakázku. Sedlo Phenom je velmi lehké a vyladěno našimi experty, aby bylo tuhé a efektivní a jeho konstrukce je v zadní části zaoblená a má protiskluzovou úpravu a k tomu i perfektní množství výstelky, které je potřeba pro jízdu v horách.

Také jsme nahradili tradiční PU polstrování Elastonovou pěnovou konstrukcí, která je vyrobena z malých kuliček expandované pěny. A výsledek? Pocit, že sedíte na 1000 malých polštářků, než na jednom kusu pěny. A abychom toto pohodlí ještě podpořili, udělali jsme sedlo extra široké a použili kanál Body Geometry s krátkou špičkou, díky čemuž jsme dosáhli správné pozici, kdy využíváte jako podporu především sedací kosti.

 • Patentovaný Body Geometry design byl testován v laboratořích, abychom mohli zaručit dostatečný průtok krve do citlivých tepen.
 • Elastonová pěna poskytuje bezkonkurenční pohodlí a oporu při dlouhých vyjížďkách.
 • Panely s nízkým třením v přední a zadní části sedla zvyšují efektivitu šlapání a mobilitu při nastupování a vystupování ze sedla.
 • Ultra lehké a pevné oversized ližiny z karbonu FACT™.
 • Polstrování kategorie 2: Přidané polstrování ze středně tuhé pěny pro citlivou jízdu.
 • Velikost 143 mm / hmotnost 207 g
 • Velikost 155 mm / hmotnost 219 g
 • Poznámka: Oversized karbonové ližiny o rozměrech 7 x 9 mm nejsou kompatibilní se sedly vybavenými bočním zaklapávacím mechanizmem pro kulaté ližiny o průměru 7 mm.

Špecifikácia sa môže zmeniť bez udania dôvodu.

Uvádzané veľkosti sú nami odporúčané. Jedná sa o orientačné hodnoty, keďže Specialized, CTM aj GHOST majú každá značka špecifickú geometriu rámov. Tak isto záleží aj na veľkosti kolies bicykla, preto v prípade pochybností, ktorú veľkosť zvoliť, neváhajte použiť náš online chat alebo nás kontaktujte na infolinke Tel:+421 911 752 476.


Detské bicykle

koleso vek výška
12 2-4r do 110 cm
16 4-5r 110- 120 cm
20 5-8r 120-135 cm
24 8-11r 135-145 cm


Pre dospelých: veľ. kolies 26, 28, 27,5 a 29

veľkosť výška
XXS do 155 cm
XS do 163 cm
S do 170 cm
M do 178 cm
L do 185 cm
XL do 193 cm
XXL nad 193 cm

Záruka Specialized:

V Specialized sa riadime heslom "The Rider is the Boss." Našou prioritou je poskytovať jazdcom/zákazníkom Specialized technicky najvyspelejšie cyklistické vybavenie na svete a za svojimi produktami si stojíme. Z toho dôvodu Vám, jazdcom Specialized, predstavujeme jednu z najviac pro-zákaznícky orientovaných záručných politík v cyklisticom priemysle. Zjednodušene:

Za našimi rámami si stojíme – vždy. To znamená doživotnú záruku na rám pre pôvodného majiteľa na výrobné a materiálové vady pre VŠETKY rámy modelov bicyklov Specialized. Pri celoodpružených rámov platí doživotná záruka tiež na celý rám, vrátane zadnej stavby. Doživotná záruka je myslená v zmysle životnosti rámu a nie života majiteľa bicykla.

 • Rovnako ako rámy Specialized, sú zapletené kolesá Roval kryté doživotnou zárukou.
 • Ostatné produkty Specialized (spolu s lakom a otlačky pod lakom) sú kryté 2-ročnou zárukou. Turbo batérie sú kryté zárukov na 2 roky, alebo 300 nabíjacích cyklov podľa toho, čo nastane prvé.
 • Pokiaľ ste druhý, alebo ďalší majiteľ produktu Specialized alebo Roval, máte 2-ročnú záruku od pôvodného dátumu nákupu prvým majiteľom.

 

Záruka GHOST:

https://www.ghost-bikes.sk/registration

Díky registrací jízdního kola získáš prodlouženou záruku na rám, a to 3 roky u karbonových rámů nebo 5 let pro hliníkové rámy. K tomu navíc budeš mezi prvními informován o novinkách a aktualitách.

 

Záruka CTM:

https://www.ctm.sk/zaruka

5-ROČNÁ ZÁRUKA

Po uplynutí zákonnej 24 mesačnej záruky Vám poskytujeme predĺženie záruky na rám o ďalších 36 mesiacov. Predĺženú záruku si uplatníte registráciou prostredníctvom formulára na tejto stránke. Číslo rámu, ktoré je potrebné vypísať, nájdete v záručnom liste, prípadne vyrazené na spodnej strane stredovej trubky bicykla.

POZOR: Pre uplatnenie predĺženej záruky je dôležité predložiť doklad o kúpe a záručný list! Uschovajte si pokladničný doklad k Vášmu bicyklu CTM.

Predajňa Levice

Vojenská 2, 934 01 Levice
036 / 6314 312
0911 / 752 476
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pon. - Pia.: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 12:00

Platby